Book now

Pamje nga bulevardi

Pamje nga bulevardi më i bukur i Tiranës

Dhoma komode me një pamje unike nga bulevardi më i bukur i Tiranës. Me një arredim të ngrohtë dhe atmosferë mikpritëse, keni mundësinë të zgjidhni mes koleksionit të faciliteteve të dhomës që përmbushin nevojat tuaja.

Dhomë Standarte

Dhomë Standarte me pamje nga Bulevardi

Dhomë dopio, 24 m2, e pozicionuar në të 4 katet, ofron: kafe dhe çaj pa pagesë, ajër të kondicionuar, me krevate teke ose dopjo, dritare të izoluara akustikisht, kasafortë, minibar, telefon, TV satelitor me ekran LCD, tavolinë pune, Wi-Fi falas, tualet me dush, dysheme me ngrohje, bide, tharëse flokësh, pantofla, pasqyrë tualeti.

Superior Room

 

Dhomat Superiore janë rinovuar rishtazi me një dizajn modern minimalist që garanton një eksperiencë të një niveli të lartë për klientët . Falë harmonisë së ngjyrave pastel, një interier që plotëson kërkesat e të ftuarve të biznesit po aq sa edhe për udhëtarët  në një mjedis dizajni bashkëkohor. Ndodhen nga kati i 1 deri në 4, me siperfaqe 28 m2, me komoditete te plota.

Junior Suite

Junior Suite me pamje nga Bulevardi

Të pozicionuara në të 4 katet e hotelit me dhoma të ndara gjumi dhe ndenje, 37 m2, mobilje lëkure (divan funksional edhe si krevat), makinetë ekspresi, ajër i kondicionuar, dritare te izoluara akustikisht, kasafortë, minibar, telefon, TV satelitor me ekran LCD në dhomën e ndenjes dhe në dhomen e gjumit, tavolinë pune, Wi-Fi falas, tualet me dush, dysheme me ngrohje, bide, tharëse flokësh, pantofla, pasqyrë tualeti

Suite

Suite me pamje nga Bulevardi

Suitat e katit të 4, ofrojnë dhoma të ndara gjumi dhe ndenje, 48 m2, (divan që funksionon edhe si krevat), makinetë ekspresi, ajër i kondicionuar, dritare të izoluara akustikisht, kasafortë, minibar, telefon, TV satelitor me ekran LCD në dhomën e ndenjes dhe në dhomën e gjumit, tavolinë pune, WiFi falas, tualet me dush, dysheme me ngrohje, bide, tharëse flokësh, pantofla, pasqyrë tualeti, shërbim lavanterie - hekurosje falas dhe set tualeti luksoz Moulton-Brown. 

KUR

rolex replica