Book now

Me pamje nga kopshti

Pamje nga kopshti më i bukur i Tiranës

Dhomat me pamjen nga kopshti Mediterran ofrojnë atmosferë relaksuese. Për arsye biznesi apo turistike këto dhoma janë një oaz qetësie në zemër të qytetit.

Dhomë Standarte

Dhomë Standarte me pamje nga kopshti

Dhoma dopio me pamje befasuese nga kopshti relaksues, 24 m2, të pozicionuara në të 3 katet, ofrojnë: kafe dhe çaj pa pagesë, ajër të kondicionuar, me krevate teke ose dopjo, dritare të izoluara akustikisht, kasafortë, minibar, telefon, TV satelitor me ekran LCD, tavolinë pune, Wi-Fi falas, tualet me dush, dysheme me ngrohje, bide, tharëse flokësh, pantofla, pasqyrë tualeti.

Deluxe Room

Dhomë Deluxe me pamje nga kopshti

 

Të gjitha dhomat deluxe të sapo ndërtuara, me ballkone private e me pamjë nga kopeshti, me sipërfaqe 26 m2, ofrojnë:kafe dhe çaj pa pagesë, ajër të kondicionuar, me krevate teke ose dopjo, dritare të izoluara akustikisht, kasafortë, minibar, telefon, TV satelitor me ekran LCD, tavolinë pune, Wi-Fi falas, tualet me panel dushi shi të ndarë, dysheme me ngrohje, bide, tharëse flokësh, pantofla, pasqyrë tualeti.

Junior Suite

Junior Suite me pamje nga kopshti

Dhoma me hapsira të konsiderueshme ndenje dhe gjumi me pamje relaksuese nga kopshti, 32 m2, të pozicionuara në katet 2 dhe 4, ofrojnë: kafe dhe çaj pa pagesë, ajër të kondicionuar, me krevate teke ose dopjo, dritare të izoluara akustikisht, kasafortë, minibar, telefon, TV satelitor me ekran LCD, tavolinë pune, Wi-Fi falas, tualet me dush, dysheme me ngrohje, bide, tharëse flokësh, pantofla, pasqyrë tualeti

Suita

Suita me pamje nga kopshti

Suitat e katit të 4, ofrojnë pamje unike të kopshtit nga ballkonet, 48 m2, (divan funksional edhe si krevat), makinetë ekspresi, ajër i kondicionuar, dritare të izoluara akustikisht, kasafortë, minibar, telefon, TV satelitor me ekran LCD në dhomën e ndenjes dhe në dhomën e gjumit, tavolinë pune, Wi-Fi falas, tualet me dush, dysheme me ngrohje, bide, tharëse flokësh, pantofla, pasqyrë tualeti, shërbim lavanterie - hekurosje falas dhe set tualeti luksoz Moulton-Brown

KUR

rolex replica